iPhone: Pokemon GO iOS 1.7.0 Güncellemesi Çıktı

⁠⁠⁠


Pokemon GO iOS 1.7.0

Pokemon GO yaklaşık 7-10 gün aralıklarla yenileniyor. iPhone sürümü de genellikle Android’in hemen ardından yenileniyor. Yeni sürümde iPhone’a özel bir değişiklikten ziyade genel olarak Pokemon GO oyununa yönelik geliştirmeler göze çarpıyor. Özellikle Pokemon GO Plus desteği oldukça önemli. Pokemon GO iOS için çıkan 1.7.0 sürümünün yeniliklerine göz atalım:

Pokemon GO iOS 1.7.0 Yenilikleri

  • Pokemon GO Plus desteği geldi.
  • Root edilmiş ve Jailbreak yapılmış olan cihazlara kesin engel geldi.
  • Küçük yazı düzeltmeleri
  • Yumurta animasyonlarının oynamamasıyla ilgili bir bulgu düzeltildi.
  • Cihaz farklı bir ağa bağlandığında oyunun açılmama hatası düzeltildi.
  • Ekrandaki ufak pokemonları seçmek daha kolay hale getirildi.
  • Buddy Pokemon özelliği geldi. Eğitmenler birlikte yürüdükleri pokemonlarla Candy kazanabilirler.

Pokemon GO iOS 1.7.0

Yeni sürüme güncelleştirme yapmak isteyenler bu bağlantıdan yararlanabilirler. Eğer ilk kez iPhone için Pokemon GO yükleyecekseniz hesabınızı Amerika olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bu işlem hazırladığımız detaylı bir rehber var .Buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca forumlarımıza üye olarak Pokemon GO kategorisinde konu açmanız yeterli olacaktır. Diğer üyelerimiz size Pokemon GO hakkında gerekli desteği vereceklerdir: http://akillitelefon.com/forum

⁠⁠⁠


[Toplam:1    Ortalama:5/5]

3 Yorum

YORUM YAZ
  1. Hocam bi yardım edin. Telefonum jailbreakli fakat telefonu kapatıp açınca jailbreak iptal oluyor. Fakat yine giremiyorum. Oyuna giriyorum fakat beyaz ekranda kalıyor ve 10 saniye sonra oyundan atıyor. Lütfen bi yardımcı olun.

  2. App store’da amerika hesabım var oradan güncellemeleri indiriyorum ama son güncelleme 1.5.0 olarak görünüyor en son 24 ağustosta güncelleme gelmiş görünüyor 1.7.0 yok neden acaba ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir