YouTube Go: Çevrimdışı YouTube Kullanmak
Google’ın geliştirdiği yeni YouTube Go uygulaması ile Çevrimdışı YouTube Kullanmak mümkün hale geliyor. Özellikle güvenilmez internet bağlantılarına sahip olan kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verecek olan uygulama global olarak kullanıma sunulmadan önce Hindistan’daki kullanıcıların indirebilmesine açılıyor. Temel noktası Çevrimdışı YouTube Kullanmak olan uygulamada kişiselleştirilmiş tavsiyeler, sade bir arayüz ve diğer kullanıcılarla etkileşim söz konusu.

YouTube Go: Çevrimdışı YouTube Kullanmak

YouTube Go Çevrimdışı YouTube Kullanmak 1

Tıpkı resmi YouTube uygulamasında olduğu gibi YouTube Go‘nun ana sayfasında da trend olan ve popüler videolar görüntülenmekte ama aynı zamanda videoları izlemeden ya da çevrimdışı durumdayken izlemek için indirmeden önce ön izleme yapma imkanı da var. Kullanıcılar izlemek ya da indirmek istedikleri videolar için çözünürlük tercihinde bulunabiliyor. İndirilecek tahmini veri boyutu hakkında bilgi edinilebiliyor. Veri demişken, videolar yakındaki kullanıcılarla veri kullanmadan paylaşılabilmekte, sadece YouTube Go uygulaması üzerinden video göndermek ve almak mümkün.

Google’ın resmi duyurusunda internet erişimi sıkıntılarının YouTube kullanımının önünde bir engel teşkil etmemesi gerektiği ifade ediliyor. Geliştiriciler Hindistan’da 15 farklı şehri ziyaret etmiş ve uygulamanın öncül sürümleri yüzlerce insan tarafından deneyimlenip test edilmiş. Ardından kullanıcıların bu sorunlarına çözüm getirecek ve daha iyi özelliklerle donatılmış bir YouTube uygulamasının geliştirilmesi kararı alınmış.

YouTube Go uygulaması global olarak kullanıma sunulduğunda bildirim almak için buradan e-posta adresiniz ile kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Google önümüzdeki birkaç ay boyunca kullanıcı geri bildirimlerini inceleyecek ve önümüzdeki yılın erken dönemlerinde sorunlarından arındırılmış versiyonla YouTube Go‘yu tüm kullanıcılara sunacak.
[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]
Android Navigasyon Çubuğunu Özelleştirmek 0

Android Navigasyon Çubuğunu Özelleştirmek

iOS 10'da Gizli Mesaj Göndermek

iOS 10’da Gizli Mesaj Göndermek