Android İçin En İyi 10 İkon Paketi

Yeni aldığınız akıllı telefonun kendisine özel görünümü hoşunuza gitmek zorunda değil. Bunun için en basit olarak Google Play’de bulabileceğiniz Launcher yani Türkçesi ile Başlatıcı uygulamaları denemelisiniz. Böylece hem duvar kağıdı, hem de ikonlarda büyük yenilikler olacak ayrıca ekranlar arası geçiş efektleri ile akıllı telefonunuz başka bir havaya bürünecektir. Fakat ikonları özelleştirmek istediğinizde genelde Başlatıcı uygulamalarda ek bir ücret istendiğine şahit olmuşsunuzdur. Halbuki Google Play denizinde güzel ikonlar için de ücretsiz seçenekler var. Kısacası Başlatıcılara para ödemek zorunda değilsiniz. Sizler için Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızı kaleme aldık.

Android İçin En İyi 10 İkon Paketi

Belle UI

Belle UI, kesinlikle Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızda bulunması gereken bir ikon paketi. Eğer kenarları yuvarlaklaştırılmış ikonlardan hoşlanıyorsanız Belle UI bu açıdan favoriniz olabilir. Uygulama ayrıca yüksek çözünürlükte duvar kağıtları da içeriyor. Yer verilen ikonlar da görüntü kalitesi olarak bir harika ve Quad HD bir akıllı telefonunuz olsa bile göz kamaştıracak kapasitede. Birbirinden güzel 1440 farklı ikon var. Belle UI’yi buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Android'de başka bir akıllı telefonu izleme  kontrol etme

Android: Başka Bir Akıllı Telefonu İzleme / Kontrol Etme

Android'de tüm sınıflar için kazanım örnekleri tek bir uygulamada toplanıyor, böylece öğretmenler zamandan tasarruf ediyor.

Android: Yıllık Plandaki Ders Kazanımları