Android: En İyi Daydream Uygulamaları

Android işletim sistemiyle gelen ve ekran ayarlarında yer alan ama Google I/O 2016 sırasında ilan edilmiş Daydream VR ile karıştırılmaması gereken ekran koruyucu modu, siz cihazı şarj ederken ekranın bilgi akışı sağlayıp işe yaramasını sağlıyor. Standart olarak gelen fotoğraflar, renkler gibi seçenekler var ama yüklenecek programlarla seçenekler arttırılabiliyor.

En İyi Daydream Uygulamaları

Aktifleştirmek için Ayarlar menüsünden Ekran ve ardından Daydream seçmek, aktifleştirip istenen seçeneği işaretlemek varsa ayarlarını düzenlemek gerekiyor. Üstteki üç noktalı menüyle beşikte, şarjda ya da herhangi birinde başlamasını sağlayabilirsiniz.

1. DashClock Widget

1

En iyi daydream uygulamalarından biri olan DashClock, hava durumu, e-posta, saat bilgilerini gösteriyor ve ayarları düzenleme imkanı veriyor. Arka plan rengi, animasyon seçilebilir, karanlık odalarda gece modu kullanılabilir. Beliren sembollere tıklayıp saat, hava durumu, e-posta uygulamaları açılabilir.

DashClock Widget
Fiyat: Ücretsiz

2. Lucid

2

Daydream içinde tonla bilgi göstermek istiyorsanız Lucid ideal. Farklı modüllerle alarm, batarya durumu, takvim, Gmail, cevapsız arama, müzik çalar, bildirimler ve daha fazlası görülebiliyor. Aynı zamanda modül ekleme imkanı var. Slayt şov izlenebiliyor, RSS üzerinden haberler alınabiliyor. Ücretsiz sürümde 30 dakikadan sonra gösterim bitiyor. Sınırsız kullanımsa 1.49 dolar.

Lucid - DayDream Screensaver
Fiyat: Ücretsiz

3. #io16 Clock

3

Google I/O 2016 biçimindeki geri sayaçla saat temsil ediliyor. Canlı duvar kağıdı seçeneği de var. Google I/O tarzı font ve stili sevmezseniz diğer seçenekler de hazır.  Renkleri, hizalama ve fontu değiştirebilirsiniz.

#io16 Clock
Fiyat: Ücretsiz

4. Music Visualizer

4

Music Visualizer bir diğer basit müzik çalar ve renkli animasyonlar sunuyor. Aynı zamanda başlı başına müzik çalar olarak da kullanılabiliyor. Saat özelleştirilebiliyor ve çeşitli ses efektleri kullanılabiliyor. Ayrıca rastgele seçilmesini isteyebilir ve her sefer başka bir görünümle karşılaşabilirsiniz. Eğer telefonunuzda müzik çalar sorun çıkartırsa Geliştirici Seçenekleri menüsüne girip NuPlayer seçeneğine tıklamayı deneyebilirsiniz.

Music Visualizer
Fiyat: Ücretsiz

5. BatteryDream

5

Adından anlaşılacağı gibi BatteryDream ile batarya durumu ekrana geliyor. Dairesel çizimle gösterilen durumun dışında saat ve mesaj bildirimleri de eklenebiliyor. Tam şarj olduğunda ekran yanıp sönüyor. Çok fazla seçenek yok ve sadelik ön planda ama renk ve saat formatı değiştirilebiliyor.

BatteryDream
Fiyat: Ücretsiz


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...