Android: Video Döndürmek

Abuk subuk olaylar her gün başımıza gelebiliyor ve bu tür durumları yaşayanlar anında cebindeki telefonu çıkarıp video çekiyor. Olayın heyecanıyla telefonu dik tutup videoları dik çekerseniz ve telefon rotasyon kilidi kapalıysa, internet üzerinde paylaşırken ya da TV kanallarıyla satış için pazarlık yaparken elinizdeki kozu düşürmüş olursunuz çünkü dik çekilen videolar izlenemez. Bu durumda video döndürmeniz lazım ki fotoğraf döndürmek kadar basit bir işlem değil.

Android: Video Döndürmek

Bu çalışmamızda Google Photos uygulamasını kullanıyoruz. Play marketten indirin ve kurun.

Google Fotoğraflar
Fiyat: Ücretsiz

Kayıtlı videoyu oynatın ve durdurun. Altta görülen kalem işaretine tıklayın.

325x578xScreenshot_20161213-093301-1.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.EfTlUUxjq_

Fotoğraf düzenleme menüsü gelecek. Alttaki Döndür butonuna basın ve bekleyin. Düz hale gelene kadar döndürün. Bitince sağ üstteki Kaydet butonuna basın.

325x578xScreenshot_20161213-093441-1.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.NNKdEbUeF7

İşlem bitince videonuzun bir yedeği başka hizalamayla kaydedilecek.

 

 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 4,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...