Android / iOS: Animal Crossing Oynayın

2001’den beri oyuncuların beğenisini kazanan Nintendo imzalı Animal Crossing oyunu en sonunda mobil arenaya geldi. İlk olarak Nintendo konsollarda karşımıza çıkan bu oyuna Animal Crossing: Pocket Camp adı veriliyordu. En sonunda Android ve iOS kullanıcıları da cepten oynayabiliyor.

Android/iOS: Animal Crossing Oynayın

Nintendo’nun mobil arenadaki önceki oyunu Super Mario Run beğeni gördü. Ondan önceki Fire Emblem Heroes ile birlikte Legend of Zelda mobil sürümü de geliştiriliyordu. Geçen ay duyurusu gelen ve bu ay dağıtıma giren Animal Crossing: Pocket Camp ise Google Play ve Apple App Store ortamlarında dağıtımda.

Animal Crossing: Pocket Camp
Fiyat: Ücretsiz+
The app was not found in the store. 🙁

İşin kötüsü oyunun çalışabilmesi için internet bağlantısının aktif olması gerekiyor. Bağlantı gerçekleşene kadar bekleyip yüklenmiyor. Bunun bir sonucu olarak sunucular yoğun olursa oynayamaz hale gelebilirsiniz. İnternet bağlantısı mobilde yaygın ama gereksiz kota kullanmayı kimse istemez.

Oyuna dönersek gerçek versiyonunu basitleştirilmiş hali demeliyiz. Daha önceden oynayanlar çalışma sistemine yabancı kalmayacak. Aradaki fark artık kamp alanındaki karavanda kalıp çok daha sınırlı bir alanda oynuyor olmanız. Super Mario Run aksine oynamak ücretsiz. Ödemeyle bilet alıp hızla ilerleyebilirsiniz ama bunları oyun oynayarak elde etmeniz de mümkün. Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...