Nokia 3, Android 7.1.2 Yerine Android 8 Alacak

nokia 3, android 7.1.2

Nokia 3, Android 7.1.2

Yeni Nokia’ların en önemli satış noktalarından biri güncellemelerin en hızlı şekilde hazırlanacağı iddiası idi ve şimdiye kadar şirket bu vaadini gerçekleştirmiş görünüyor. Nokia 8 için Oreo güncellemesi resmen yayınlandı ve bu Nokia için çeşitli güncellemelerin daha geleceği iddiası var.

Nokia 3 için Ekim ayının sonlarında 7.1.2 sürümünden bahsedilmişti, ancak bu asla gelmedi ve cihaz Android 7.0’a mahkum kaldı. Juho Sarvikas, HMD Global için Şef Ürün Görevlisi, bir kullanıcının sorusuna yanıt olarak Twitter’dan bu duruma açıklık getirdi.

Açıkçası, yukarıda yer alan yanıtta bir zaman çerçevesi yok. Mediatek yongası sürücüler için büyük bir sorunsa (artık iptal edilmiş olan 7.1.2 güncelleştirmesinin gecikmesi için belirtilen sebep) Oreo 3’e gelmeden önce biraz zaman geçebilir. Sabır her zaman olduğu gibi burada da anahtar.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...