Android: Google Play Store’dan Cihazınıza Uyumsuz Uygulamaları İndirme

Google Play Store’da karşılaştığımız “Cihazınızla uyumlu değil” hatası oldukça çok sinir bozucu. Telefona indirmek istediğimiz ancak bu hata dolayısıyla indiremediğimiz uygulamalar artık bu yazımızla birlikte akıllı telefonlara inmeye başlıyor.

Android: Google Play Store’dan Cihazınıza Uyumsuz Uygulamaları İndirme

Google Play Store’da cihazınıza uyumsuz uygulamaları indirmenin çeşitli yöntemleri vardır.

Cihazınıza Uyumsuz Uygulamaları APK Dosyası Olarak İndirin

1- apkleecher.com

apkleecher.com‘u kullanarak Google Play Store‘da yer alan ve Google Play Store’dan indirmek istediğiniz uygulamaların APK dosyasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. apkleecher.com’a gitmek için buraya tıklayın.

2- Evozi APK Downloader

Evozi‘yi kullanarak Google Play Store’da yer alan uygulamaların APK dosyalarını akıllı telefonunuza indirip kurabilirsiniz. Evozi’ye gitmek için buraya dokunun.

3- APKMirror

APKMirror sıklıkla Android uygulamaları ile güncellenen APK dosya indirme sitesidir. APKMirror’u da kullanarak Google Play Store’da yer alan istediğiniz uygulamaların APK dosyasına erişebilirsiniz. APKMirror’a buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Google Play Store’un Alternatiflerini Kullanarak Cihazınızla Uyumlu Olmayan Uygulamaları İndirin

1- Amazon App Store

Amazon App Store, Google Play Store için en iyi alternatif uygulama indirme mağazası olarak bilinir. Google Play Store’un ekmeğine taş kondurmanız mümkün olamayacağı için Amazon App Store’u Google Play Store’dan indiremezsiniz.

Uygulamayı kullanarak telefonunuza indirmek istediğiniz ancak “Cihazınızla uyumlu değil” hatasını aldığınız uygulamayı indirmek için Amazon App Store’u cihazınıza indirin ve hatayı aldığınız uygulamayı burada aratın.

Amazon App Store’u akıllı telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

2- F-Droid

F-Droid, FOSS (Özgür ve Açık Kaynaklı Yazılım) uygulamalarını Android işletim sistemli akıllı telefonunuza indirmenizi sağlayan bir uygulama mağazasıdır. F-Droid’i kullanarak cihazınıza indirilemeyen uygulamaları indirebilirsiniz. Ayrıca F-Droid’den indirdiğiniz uygulamaların güncellemelerini de yine F-Droid’i kullanarak takip edebilirsiniz.

F-Droid’i akıllı telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

3- GetJar

GetJar, hafif ve popüler olan ücretsiz Android uygulamalarını bulab ileceğiniz uygulama mağazasıdır. Android işletim sistemli telefonunuza indirmek istediğiniz uygulamaları, GetJar’ı kullanarak APK dosyası olarak indirebilirsiniz.

GetJar’ı telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

Ülkelere Özel Uygulamaları İndirme

Ülkelere özel uygulamaları VPN kullanarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

1- Free VPN

Free VPN‘yi telefonunuzda aktif ederek Google Play Store’dan sadece diğer ülkelere uygun uygulamaları indirebilirsiniz. Free VPN, gizlice diğer ülkelerin ağlarına bağlanır. Uygulamayı buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Free VPN’yi kullanarak Google Play Store’dan ülkelere özel uygulamaları indirmenin yanı sıra Facebook, Youtube ve benzeri platformlara gelen engellemeleri de kaldırabilirsiniz. Free VPN, sizi en hızlı sunucuya bağlar ve kalkan gibi korur.

2- Hotspot Shield Free VPN

Hotspot Shield Free‘yi kullanarak Google Play Store’da yer alan ülkelere özel uygulamaları akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Hotspot Shield, IP‘nizi gizleyerek diğer ülkelerin sunucularına bağlanır ve ülkenizde engellenen tüm sitelere koyulan engelleri aşarak bu sitelerde dolaşmanızı sağlar.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

3- Hola VPN 

Hola VPN uygulaması ile Google Play Store’dan ”Ülkenizde desteklenmiyor” hatasını aldığınız tüm uygulamaları akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Hola VPN’yi indirmek için buraya tıklayın.

Android: Google Play Store’dan Cihazınıza Uyumsuz Uygulamaları İndirme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı forumumuz üzerinden bize iletebilirsiniz. Buraya tıklayarak forumumuza gidin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Samsung Galaxy J2 Recovery Mode’a Girme

krack pixel 2

KRACK Yamasını İlk Pixel ve Pixel 2 Telefonları Alacak