Huawei Honor 7 root atma

Merhaba huawei honor 7 cihazıma root atmak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

Merhaba Bende Huawei Honor 7 (Android 6) kullanıyorum. Telefonum garantili kayıtlı wifi şifrelerime ulaşmak için Root atmak istiyorum. Ve daha sonra Root kaldırmak istiyorum. Mümkünse anlatımda resim, video ve gerekli uygulaların linkini koyabilir misiniz.? Şimdiden teşekkür.

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Merhaba Bende Huawei Honor 7 (Android 6) kullanıyorum. Telefonum garantili kayıtlı wifi şifrelerime ulaşmak için Root atmak istiyorum. Ve daha sonra Root kaldırmak istiyorum. Mümkünse anlatımda resim, video ve gerekli uygulaların linkini koyabilir misiniz.? Şimdiden teşekkür.
Root için herhangi bir uygulama denediniz mi şimdiye kadar?

Ben denedim 2 side hata verdi kingo root apk da hata verdi. Ne zor bi illetmis bu telefona rom veya root atma

TURK TELEKOM HONOR 7 KULLANICISIYIM BIR YABANCI YOUTUBER IZLEYEREK TELEFONUMU ROOTLADIM CALISTI GAYET IYIDI FAKAT 1 AY SONRA SU KODU GUNCELLENECEK DEDE BENDE GUNCELLEMEK ICIN TEKRAR AYNI YONTEMLE SUPERSU BIR USTUNU RECOVERY YARIDIMIYLA FLASHLADIM VE TELEFONUN SYSTEM EROR VERDI VE ACLMAMISTI SABAHA KADAR COZUM ARADIM VE ORJINAL STOCK ROM ATMAYA KARAR VERDIM VE TELEFONUM TEKRAR DUZELDI TELEFONUM SU ANDA GARANTI DURUMUNDA PROGRAMLARI FLAN HERSEYI HALA ELIMDE AMA TELEFONUMUN SIFIRLANMASINDAN KORKTUGUM ICIN TEKRAR ROOT ATMIYRUM SIZDE DENEMEYIN ISTERSENIZ ARKADASLAR BEN SIZE SADECE BUNU SOYLEYEYIM TELEFONUN KILIDINI KALDIRDIKTAN SONRA AYNI YONTEMI TEKRARLAYARAK KILITLEYEBILIRSINIZ AMA GEREK YOK HIC BIR GARANTI SORUNU YASAMASINIZ NEYSE ISIN KISASI ROOTLADIKTAN SONRA SU KODU GUNCELLEMESI ISTIYOR VE SIZ SU KODUNU GUNCELEDIGINIZDE TELEFONUNUZ SYSTEM EROR VERIP BASLATILMIYOR O YUZDEN BOSA URASMAYIN KENDI CEBINIZE ZARARINIZ OLMASIN ..

Arama