iPhone 6'da Touch ID veya şifre girin hatası

Cihaz
İphone 6
İphone 6 kullanıyorum uygulamalarda gezinirken bir süre sonra şifre girin diyor Ve iki dakikada bir bu durum tekrarlanıyor paraloyu sıfırladım ama yinede düzelmedi ne yapmalıyım.

Cihaz
İphone 6 plus
Biz de benzer bir problem yaşıyorduk. Eşim güncelleme olup olmadığını sorguladı ve 11.2 sürümüne yükselttik telefonu. Şu anda sorun kalmadı. Siz de güncellemeyi kontrol edin bence.

Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
ios 11.2 sürümüne güncellenmekte fayda var güncellemede sonra aynı işlem devam ederse mutlaka bir çözüm buluruz

Cihaz
Iphone7
ios 11.2 sürümüne güncellenmekte fayda var güncellemede sonra aynı işlem devam ederse mutlaka bir çözüm buluruz
Merhaba,
Iphone 7 kullanıyorum 1 yıldır ama bugun anıden aynı hatayı almaya basladım. 45 saniyede bir resetliyor alet kendisini. Hard reset yaptım, kapatıp açtım, parolayı kaldırdım ama sorun devam ediyor. Üstelik sürümüm 11.2.1 zaten, güncelleyemiyorum da:/
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
Merhaba,
Iphone 7 kullanıyorum 1 yıldır ama bugun anıden aynı hatayı almaya basladım. 45 saniyede bir resetliyor alet kendisini. Hard reset yaptım, kapatıp açtım, parolayı kaldırdım ama sorun devam ediyor. Üstelik sürümüm 11.2.1 zaten, güncelleyemiyorum da:/
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
yazılım dosyalarında eksikler oluşmuş telefonunu dfu moda alıp itunesten restore edebilirsin

Arama

Aile Bilimi

• Cam bardaklardaki lekeler nasıl temizlenir?
    Sat, 24 Feb 2018 12:33:59 MSK
    Büyük bir hevesle aldığınız cam bardaklarınızın zaman içerisinde deterjanlar ya da sudaki kireç nedeniyle lekelenmesi ca ...
  • Hangi egzersizle ne kadar kalori yakılır?
    Thu, 22 Feb 2018 17:37:45 MSK
    Kilo vermek ve fit olmak, kısaca sağlıklı bir bedene ve ruha sahip olmak için sağlıklı bir beslenme düzenine ek olarak e ...
  • Turşunun sağlığa faydaları
    Thu, 22 Feb 2018 11:52:54 MSK
    Toplum olarak çok severek tükettiğimiz gıdalar arasında yer alan turşu; salatalık, lahana, biber, havuç, yeşil domates, ...