Reeder P10S yavaş şarj olma sorunu

Merhaba benim telefonum p10 inanılmaz memnunum hic bir sorunum yok fakat su son 5 gündür sarj olmuyor deli oldum resmen gece saat 2 de tanıyorum öbür gün öğlen 12:30 da anca %100 oluyor deli oluyorum. Dolmuyor birde üstelik şarjda telle oynarken sarj düşüyor soket yerini temzledim tertemiz hic birşey yok PC dede sarj ettim gene ayni hizlnmadi bir saate sarj ederdi o özelliğine vuruldum. Sorun kablodami yoksa sarj başlığındaki bilemedim

Merhaba benim telefonum p10 inanılmaz memnunum hic bir sorunum yok fakat su son 5 gündür sarj olmuyor deli oldum resmen gece saat 2 de tanıyorum öbür gün öğlen 12:30 da anca %100 oluyor deli oluyorum. Dolmuyor birde üstelik şarjda telle oynarken sarj düşüyor soket yerini temzledim tertemiz hic birşey yok PC dede sarj ettim gene ayni hizlnmadi bir saate sarj ederdi o özelliğine vuruldum. Sorun kablodami yoksa sarj başlığındaki bilemedim
Kabloyu değiştirip dene bende kabloyu değiştirince düzeldi

Bende reeder p10s kullanmaktayım Telefonumu yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ama iki gündür şarj edemiyorum telefona giriş kısım başı ısınıyor telefon şarj oluyor gözükür ama olmuyor ne yapmalıyım

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Bende reeder p10s kullanmaktayım Telefonumu yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ama iki gündür şarj edemiyorum telefona giriş kısım başı ısınıyor telefon şarj oluyor gözüküy ama olmuyor
Aynı kabloyu farklı bir adaptörler dener misin? Olmuyorsa bir de telefoncudan yeni bir kablo ile test et.

Asuz şarj cihazında denedim şarj oldu ama LG veya samsungta olmadı birde kablayu değiştirip deneyecegim ama yukarıda birisine amper ölçüm yaptirmissiniz bende 500ila 550arasinda değişiyor gundüzleri geceleri daha fazla oluyor fazla amper yüklenmesindende olabilirmi

Son düzenleme:
Merhaba. Yukarda yazılanları okudum.Benim de telefonum 2 satte jarz olurken son zamanlarda geceden sabaha takılı oldugu halde %100 dolmadı hiç. bugun de kapandı ve şarza taktıgım halde bi türlü açılmadı. yardımcı olur musunuz?:((((

Arama