Sony Xperia Z3 telefonuma root atmak istiyorum

Cihaz
Sony Xperia Z3
Arkdaşlar merhabalar foruma yeni üye oldum. Şuan itibari ile 3 yıldır kullanmış olduğum Sony xperia z3 telefonuma root atmak istiyorum internette baya dolaştım ama düzgün bir rehber bulamadım. Telefon şuan 6.0.1 versiyonda .291 derleme sürümünde yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Cihaz
Sony Xperia Z3
Öncelikle hızlı cevap için teşekkür ederim fakat ilk verdiğiniz linkteki rehberde cihazı fastboot'a sokamıyorum aşağıdaki hatayı veriyor
07/053/2017 19:53:09 - ERROR - Drivers need to be installed for connected device.
07/053/2017 19:53:09 - ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtool.
program içindeki driver programı çalıştırdım z3 ile ilgili tüm driverları yükledim sonuç yine aynı

Cihaz
SONY Xperia Z3, iphone 6 (ex)
Aslında Burak beyin yazdığı yerde tam olarak anlatılmış.
flashtool-0.9.24.4-windows versiyonunu indirdim henüz.
bakalım bir sorunla karşılaşmadan becerebilecek miyim.

LÜTFEN DİKKAT: Arka arkaya gönderilen mesajlar otomatik olarak birleştirildi. Forum kuralları gereği, lütfen bu işlemi bir kez daha tekrarlamayın ve konuya başka biri tarafından mesaj yazılmasını bekleyin.

http://www.flashtool.net/downloads.php
windows 10 64bit yüklü bilgisayarımda bu flashtool 0.9.24-4 çalışmadı.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
klasörüne koyunca flahstool çalıştı. Diğer adımları tamamlarsan size iletirim

LÜTFEN DİKKAT: Arka arkaya gönderilen mesajlar otomatik olarak birleştirildi. Forum kuralları gereği, lütfen bu işlemi bir kez daha tekrarlamayın ve konuya başka biri tarafından mesaj yazılmasını bekleyin.

http://www.flashtool.net/downloads.php
windows 10 64bit yüklü bilgisayarımda bu flashtool 0.9.24-4 çalışmadı.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
klasörüne koyunca flahstool çalıştı

Arama

Aile Bilimi