Kodak, IM5 İle Küllerinden Doğuyor

REKLAMLAR

Kodak'ı bilenler bilir. Daha ziyade aile büyüklerimiz biraz daha iyi bilir; çünkü filmli fotoğraf makinelerinin girmediği ev yoktur. 132 yıllık geçmişe sahip olan firma, 2012 yılının başında iflası için başvuru yapmıştı ancak görünüşe göre bir küllerinden doğma durumu söz konusu.

Akıllı telefon işine soyunan firma ilk olarak Kodak IM5 modeliyle görücüye çıkacak. Sekiz çekirdekli MediaTek işlemciye sahip olan telefonun hızı 1.7 GHz olarak belirlenmiş. 1 GB sistem belleği, 8 GB dahili depolama alanıyla biraz daha "orta seviye" kullanıcılara odaklanan Kodak IM5'in Android 4.4'le geliyor olması ve 5 inç'lik ekranında 1280 x 720 çözünürlük sunması da söylediklerimizi destekler nitelikte. Nisan ayından sonra Kodak IM5, 715 TL fiyatla alınabilir olacak. Ülkemizde de satışa sunulur mu göreceğiz. Dilerseniz aşağıdaki videoya da bir göz atın!

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...