Project ARA'nın Avantajları ve Dezavantajları

REKLAMLAR

Project ARA bilindiği üzere modülerlik ile telefon endüstrisini buluşturmuş durumda. Bir zamanlar prototip olarak tanıtıldığında yığınla tartışmaya yol açmış olan bu telefon projesi kullanıcılara çok büyük miktarda bir özgürlük sunuyor. Bazılarına göre bu özgürlük biraz fazla. Kullanıcılar tek parça telefonlara alışmış durumdalar. Bu değişiklik bazılarının hoşuna gitmeyebilir ama bence Project ARA telefon endüstrisinde ileri atılmış çok büyük adımlardan birisidir. Peki bu teknolojinin avantajları ve dezavantajları nedir?
Dezavantajları

REKLAMLAR

-Sağlamlık: Zaten hassas olan akıllı telefonlar modüler bir yapıyla daha da hassaslaşıyor. Eski zamanlarda 3310'ları yere düşürdüğümüzde 3 parçaya ayrılırdı bu telefon üzerinde ise 3 ten fazla parça var(Ekran bile ayrılabiliyor). Bu da akıllara telefonun dayanıklılığını akıllara düşürüyor. Umarım böyle bir şeyle karşı karşıya kalmayız.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...