Apple iPhone İle Android Wear'lı Akıllı Saatler Kullanılabilecek

REKLAMLAR

Google, giyilebilir cihazlar için Android Wear işletim sistemini geliştirdi ve bu işletim sistemi şimdilik sadece Google'ın Android cihazları ile uyumlu çalışabiliyor. Apple iPhone'a bir destek sunulacak mı, ortada henüz net bir cevap yok. Fakat Mohammad Abu-Garbeyyeh isimli bir Android uygulama geliştiricisi bu işlemi şimdiden yapmayı başarmış.

REKLAMLAR

Moto 360 akıllı saati Apple iPhone 6 ile eşleştiren Mohammad Abu-Garbeyyeh, aşağıdaki videoya bakıldığında görüşnüşe mesajları henüz okuyamıyor. Sadece bildirimleri alabiliyor. Mohammad Abu-Garbeyyeh, bunu Apple Notification Center Service üzerinden gerçekleştiriyor. iOS 7 ile gelen bu servisle Bluetooth bağlantısı ile bildirimleri aktarmak mümkün olabiliyor. Mohammad Abu-Garbeyyeh'in geliştirdiği uygulama ile de bu şekilde bildirimler alınabiliyor. Mohammad Abu-Garbeyyeh talepler doğrultusunda yakında bu uygulamayı yayınlayabileceğini belirtiyor.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...