in

Apple iPhone İle Android Wear’lı Akıllı Saatler Kullanılabilecek

Google, giyilebilir cihazlar için Android Wear işletim sistemini geliştirdi ve bu işletim sistemi şimdilik sadece Google’ın Android cihazları ile uyumlu çalışabiliyor. Apple iPhone’a bir destek sunulacak mı, ortada henüz net bir cevap yok. Fakat Mohammad Abu-Garbeyyeh isimli bir Android uygulama geliştiricisi bu işlemi şimdiden yapmayı başarmış.

Moto 360 akıllı saati Apple iPhone 6 ile eşleştiren Mohammad Abu-Garbeyyeh, aşağıdaki videoya bakıldığında görüşnüşe mesajları henüz okuyamıyor. Sadece bildirimleri alabiliyor. Mohammad Abu-Garbeyyeh, bunu Apple Notification Center Service üzerinden gerçekleştiriyor. iOS 7 ile gelen bu servisle Bluetooth bağlantısı ile bildirimleri aktarmak mümkün olabiliyor. Mohammad Abu-Garbeyyeh’in geliştirdiği uygulama ile de bu şekilde bildirimler alınabiliyor. Mohammad Abu-Garbeyyeh talepler doğrultusunda yakında bu uygulamayı yayınlayabileceğini belirtiyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...