LG AKA Türkiye'de Satışa Sunuldu

REKLAMLAR

LG'nin "karakterli ve duygusal" telefonu AKA'nın Türkiye'de de satılacağını bir süre önce şuradaki haberimizde duyurmuştuk. Çoğunluğunu gençlerin ve çocukların oluşturduğu belirli bir kesimin merakla beklediği LG AKA, Avea müşterilerine özel fiyatlarla satışa sunuldu.

REKLAMLAR

Sarı rengiyle romantik Eggy, beyaz rengiyle özgür ruhlu Wooky, lacivert rengiyle müzik kolik Soul, pembe rengiyle güzel ve sempatik Yoyo olarak 4 farklı isimlendirmeyle piyasaya çıkan AKA, 5"lik 720×1280 çözünürlüklü bir ekrana, 4 çekirdekli 1.2 GHz Snapdragon 410 işlemciye, 1,5 GB RAM ve arttırılabilir 16 GB hafızaya sahip. 8 Megapiksel arka ve 2 Megapiksel ön kameraya sahip AKA'da NFC ve 4G de bulunuyor. Ayrı ayrı karakteristik özelliğe sahip 4 akıllı kılıf ve 2610 mAh batarya bulunan cihaz üzerinde Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle geliyor.

REKLAMLAR

Tarifenize ek ayda 27 liradan başlayan fiyatlarla ve peşin olarak 1199 TL'ye sahip olabileceğiniz LG AKA'lar, Avea bayilerinde alıcılarını bekliyor.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...