Kategoriler
Haberler

General Mobile Discovery Elite İçin KitKat Yayınlandı

Ülkemizde satılan Discovery modeliyle büyük bir çıkış yakalayan General Mobile, aynı çıkışı Discovery Elite ile sürdürmeye çalışmıştı. Üst seviye özellikleri orta seviye cihazların fiyatlarına sunan cihaz, pek çok kişi tarafından tercih edilmişti. Android 4.2 Jelly Bean sürümüyle gelen General Mobile Discovery Elite’ye satışa sunulduğu zamandan beri bir yazılım yükseltmesi yapılmamış, bu durum General Mobile’yi güncelleme konusunda zor duruma düşürmüştü. Bugün yapılan açıklamayla Discovery Elite sahipleri güncelleme konusunda “şimdilik” rahat bir nefes almışa benziyor.

Firmanın yaptığı duyuruyla General Mobile Discovery Elite için Android 4.4.2 KitKat sürümü resmi olarak dağıtılmaya başlandı. Halihazırda Discovery’de kullanılan Amigo arayüzü Discovery Elite’ye entegre edilmiş. Materyal tasarımın kullanıldığı güncelleme, çeşitli yenilikler ve performans güncellemeleri sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

4.4.2 KitKat sürümünü telefonunuza yüklemek için telefonunuzun Ayarlar menüsüne girip sırasıyla “Telefon Hakkında – Sistem Güncellemeleri” bölümlerine girip güncelleme denetlemesi yapmanız yeterli olacaktır.