LG G4'ün Fiyatı Belli Oldu!

REKLAMLAR

LG'nin, yarın 6 ülkede resmen tanıtacağı yeni telefonu LG G4 için geri sayım sürüyor. 29 Nisan'da İstanbul'da da tanıtılacak olan cihaz duyurulmadan önce Almanya'daki fiyatları belli oldu.

LG G4, fiyatlandırmada plastik ve deri kapak olarak ayrı ayrı sınıflandırılıyor. Şuan için 32 GB'lık versiyonunun fiyatı sızdırılan cihazın plastik kapaklı versiyonu 678€ (Yaklaşık olarak 1980 TL), deri kaplama kapaklı versiyonu ise 730€'dan (Yaklaşık olarak 2140 TL) başlayacak. Bu fiyatların ülkemizde uygulanan vergiler dahil olarak hesaplanmadığını ayrıca belirtelim.

REKLAMLAR

64 ve 128 GB'lık versiyonları için herhangi bir fiyat bilgisi paylaşılmayan LG'nin yeni amiral gemisi üzerindeki sis perdesi yarın yapılacak lansmandan sonra kalkacak. Türkiye'deki lansmanın hemen ardından detaylı bir tanıtım yazısıyla karşınızda olacağız.

REKLAMLAR

Sizce LG G4, ülkemizde bu fiyatlarla nasıl bir satış performansı yakalar? Görüşlerinizi Akıllı Telefon Sosyal bölümümüzden paylaşın, tartışalım. 

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...