Kategoriler
Haberler

Vivo X5 Pro Görüntüleri Sızdı

Vivo X5 Pro akıllı telefonun basın bülteni için render edilmiş görselleri sızdırıldı. Çinli üretici tarafından geliştirilen akıllı telefonun bu hafta içerisinde, 28 Nisan‘da resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Akıllı telefonun farklı görselleri geçtiğimiz haftalarda da internet ortamında yayılmıştı. Vivo X5 Pro özellikle hayli şık görünen yuvarlatılmış köşeli tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu tasarım anlayışı cihaza adeta 2.5D efekti kazandırmakta. Son dönemde bu çizgideki akıllı telefonların kullanıcılar tarafından beğenilip çok ilgi gördüğünü biliyoruz.

Vivo X5 Pro akıllı telefonun teknik özellikleri arasında Qualcomm Snapdragon 615 SoC, 3 GB RAM, faz algılama sistemli otofokus destekli kamera ve 3500 mAh kapasiteli pil gibi ilgi çekici bileşenler var. Cihazın Funtouch 2.1 UI arayüzüne büründürülmüş Android Lollipop işletim sistemiyle gelmesi muhtemel. Çinli firmaların ilginç tasarım ve iddialı teknik özelliklere sahip akıllı telefonlarıyla sektörü önümüzdeki dönemlerde de canlı tutacağı açık.

İlginizi Çekebilir:  En hızlı iOS cihazlar belli oldu