Kategoriler
Konular

Xiaomi Mi 4i Kamera Performansı

Şimdi de Xiaomi Mi 4i kamera performansına yakından bakacağız. Mi 4i akıllı telefon f2.0 açıklık değerine sahip 13 MP çözünürlüklü kamera içeriyor. Sensör Mi4 modelinde kullanılana benziyor ancak farklı bir optik sistem kullanıyor (5 elementli f2.0 ile 6 elementli f1.8). İki tonlu LED flaş ve 1080p video kaydı var.

Cihazın kamerası tıpkı Mi 4 modelinde olduğu gibi oldukça başarılı; oldukça iyi görünen, detaylara sahip ve doygun renkli fotoğraflar çekebiliyor. HDR modundan yardım alarak parlak alanlar ve gölgelerde daha çok detay elde edilebilmekte. Tabii bu modda bazen doğal görünmeyen sonuçlar ortaya çıkabiliyor. İki tonlu flaş doğru renk sıcaklığının elde edilmesinde önemli rol oynuyor.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp en iyi etiket uygulamaları

Xiaomi Mi 4i akıllı telefonu çeşitli açılardan değerlendirmeye çalıştık. Cihaz yüksek yeteneklere sahip, tasarımı ve gövde kalitesi harika. Ekran mükemmel görünüyor, performans tatmin edici, kamera performansına zaten üstte değindik. 3120 mAh kapasiteli pilin de bizleri memnun eden bir detay olduğunu sözlerimize ekleyelim.