Kategoriler
Giyilebilir Teknolojiler

En İyi Android Wear Uygulamaları

Bu rehberimizde “En İyi Android Wear Uygulamaları“nı sizlere tanıtmak istedik. Android Wear işletim sistemiyle gelen çok sayıda akıllı saat var ve bu cihazların varsayılan özellikleriyle yetinmek zorunda değilsiniz. Akıllı saatinize çeşitli uygulamalar yükleyerek onu gerçekten akıllı giyilebilir bir cihaz niteliğine kavuşturmanız mümkün. Sony, Samsung veya LG gibi bir firmanın Android Wear’lı akıllı saatini satın alan kullanıcıların ilk yapacağı iş herhalde en iyi Android Wear uygulamaları nelerdir öğrenmek ve cihazlarına yüklemek olacaktır. Dilerseniz şimdi sizler için araştırdığımız uygulamalara daha yakından bakalım.

Hole19

Hole19 En İyi Android Wear Uygulamaları

En yetenekli Android golf asistanlarından biri olan Hole19 eklenti aracılığıyla Android Wear platformundaki yerini aldı. Dünya genelindeki 34000‘den fazla kurs hakkında detaylı bilgiler içeren araç akıllı telefonunuzun GPS yeteneklerinden faydalanarak mesafeleri tayin etmenizi ve daha iyi atışlar yapabilmenizi sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Interval Timer

Interval Timer En İyi Android Wear Uygulamaları

Bisiklete biniyor, koşuyor veya herhangi bir spor aktivitesi gerçekleştiriyorsanız Interval Timer aracılığıyla ara verme zamanlarınızı kaydedebilir veya çalışmanızı periyotlara ayırabilirsiniz. Arayüzü hayli basit olan uygulama spor yaparken görmek istediğiniz veriye kolayca odaklanabilmenize yardımcı oluyor.

Wear Audio Recorder

Wear Audio Recorder En İyi Android Wear Uygulamaları

Önemli bir toplantı, görüşme veya röportaj yapıyorken ses kaydetme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Wear Audio Recorder uygulaması bu noktada devreye giriyor. Google Material tasarım anlayışını taşıyan uygulama Google Drive ve Dropbox ile eşitleme yapabilmekte. Ekran kapalıyken ses kaydedebilmesi pil ömrü açısından avantaj.

Aeris Wear Weather

Aeris Wear Weather En İyi Android Wear Uygulamaları

Android Wear işletim sistemiyle uyumlu hava durumu uygulamaları oldukça başarılı. Aeris Wear Weather da beğeni kazanan seçenekler arasında yer alıyor. Uygulama ile saatlik hava durumu bilgileri, farklı konumların hava durumlarına göz atabilme, hava durumu haritası gibi özellikler sunuluyor.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

Todoist

Bilek tabanlı teknolojik cihazlar kendilerini kolayca kabul ettirebildi, bu cihazlar yapılacaklar listesi kontrol etme işleminde büyük konfor sağlayabiliyor. Todoist başarılı akıllı telefon ve web uygulamalarının ardından Android Wear platformundaki yerini almış vaziyette. Uygulama ile yapılacaklar listelerinizi görüntüleyebilir, yerine getirdiğiniz görevleri işaretleyebilirsiniz.

Uber

Uber En İyi Android Wear Uygulamaları

Uber hizmetini hiç kullanmamış olsanız da mutlaka duymuşsunuzdur, bu harika taksi tutma uygulaması Android Wear‘da da gayet güzel çalışıyor. Maalesef akıllı saatinizden taksi talebinde bulunamıyorsunuz ama ulaşma zamanının takibini yapabilirsiniz. (Tabii ilgili bölümün ülkenizde desteklenmesi şart.)

Toggles Wear

Toggles Wear En İyi Android Wear Uygulamaları

Akıllı telefonlarda Wi-Fi veya uçak modu gibi sıkça kullanılan ayarların aktifleştirilip devre dışı bırakılması yorucu olabiliyor ancak bu ayarları akıllı telefonunuza taşımanız mümkün. Toggles Wear ile telefonunuzun ses seviyesini ayarlayabilir, pil durumunu öğrenebilir, mobil veri paketinizi ne kadar kullandığınızı takip edebilir ve daha birçok ayarı akıllı saatinizden kontrol edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Wear Buddy

Wear Buddy En İyi Android Wear Uygulamaları

Wear Buddy gibi küçük, amacına uygun tasarlanmış ve Android Wear için özelleştirilmiş uygulamaları çok seviyoruz. Bu araç sayesinde akıllı telefonunuzun pil durumunu kontrol edebilir, akıllı saatiniz ile telefonunuz arasındaki bağlantı koptuğunda aracın sesli alarm ile sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

MyRoll Gallery

MyRoll Gallery En İyi Android Wear Uygulamaları

Fotoğraflarınızı organize hale getirmek çok zamanınızı alıyorsa akıllı saatinizin bunun için yapacak bir şeyleri olabilir. Android Wear uyumlu ilk galeri uygulaması olan MyRoll Gallery ile fotoğraflarınızı akıllı saatiniz üzerinden görüntüleyebilir, silebilir ve paylaşabilirsiniz.

Wear Orbits

Wear Orbits En İyi Android Wear Uygulamaları

Son olarak biraz da eğlenmek lazım diyor ve bir minyatür oyunu sizlere tanıtmak istiyoruz. Wear Orbits‘te yörüngenizi dengede tutmanız ve diğer gezegen / yıldızlarla çarpışmamanız gerekiyor. Bu şüphesiz şu ana kadar gördüğümüz en iyi oyunlardan birisi değil ama sıkıcı zamanlarınızı eğlenceli kılabilir. Oyunun yuvarlak ekranlı akıllı saatlerle uyumlu olduğunu ifade edelim.