in

Cycloramic Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz

Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu Cycloramic uygulaması kısa bir süre için ücretsiz oldu. Normalde 1.99 USD karşılığında satın alınabilen uygulamanın Windows Phone mağazasında ne kadar süre boyunca ücretsiz kalacağı net değil. Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonu için yeni uygulama arayışında olan kullanıcıların ellerini çabuk tutmalarında fayda var.

Kendisine aşina olmayanlar için Cycloramic uygulamasının panoramik fotoğraflar çekme ve fotoğrafları düzenleme olanağı sağlayan bir kamera aracı olduğunu belirtelim. Uygulama akıllı telefonlardaki jiroskop donanımına ihtiyaç duyuyor, fotoğraf çekimi esnasında jiroskop adeta bir rehber rolü üstleniyor.

Windows Phone 8.1 işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu ve 17 MB boyutundaki Cycloramic uygulamasını bu bağlantı üzerinden veya Windows Phone uygulama mağazasında arama yaparak cihazınıza yükleyebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...