Kategoriler
Konular

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 Multimedya Deneyimi Farkı

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 Multimedya Deneyimi Farkı 2

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 multimedya deneyimi farkını değerlendiriyoruz. LG ve Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonları dahili multimedya uygulamaları ile harika iş çıkarmışlar. Cihazların potansiyel müşteri kitleleri muhtemelen yalnızca varsayılan uygulamalarla yetinmeyecektir ancak bu araçların ciddi sayıda kullanıcıyı tatmin edeceğini düşünüyoruz.

Galeri uygulamasıyla başlarsak Galaxy S6’da Samsung arayüzü kayda değer şekilde basitleştirmişve yeni tasarım anlayışıyla fonksiyonaliteyi arttırmış. Kıyaslama yapacak olursak LG’nin arayüzü daha modern bir yaklaşıma sahip. Bu tablo müzik ve video oynatıcı uygulamalarda da aynı şekilde.

Video cephesinde her iki akıllı telefonda da içerik tüketimini daha zevkli hale getirecek ekstra özelliklere yer veriliyor. Örneğin video izlerken ekrana yanlışlıkla dokunmaların önüne geçmek içinkilit devreye alınabiliyor, video oynatıcı arayüzde Windows penceresi gibi üst katmandakonumlandırılabiliyor. Akıllı telefonların hoparlörlerinin ses seviyeleri de hayli tatmin edici, Samsung Galaxy S6 73.7 dB‘e ulaşabilirken LG G4’te 79 dB seviyesine erişmek mümkün.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 multimedya deneyimi farkları bu şekilde. Sonraki yazımızda cihazların pil ömrü değerlerini kıyaslayacağız.