Xiaomi H3Y MediaTek Yongaseti İçeriyor

REKLAMLAR

Geçtiğimiz hafta Xiaomi firmasının ürün yol haritası ortaya çıkmış ve firmanın dört yeni Mi akıllı telefonu kullanıma sunacağı öğrenilmişti. Redmi Note 2 modelinin Temmuz'da kullanıcılarla buluşturulabileceği söyleniyor.

REKLAMLAR

Upleaks sitesinin haberine göre Xiaomi Redmi serisindeki Hermes kod adlı akıllı telefon Xiaomi H3Y model adıyla satışa sunulacak. Cihazın 64-bit uyumlu ve sekiz çekirdekli işlemciye ev sahipliği yapan MediaTek MT6795 yongasetinden güç alacağı belirtiliyor. 2 GB RAM ile gelen ürünün arka kısmında Samsung S5K3M2 ISOCELL imaj sensörlü 13 MP kamera, ön kısmında ise Selfie çekimleri için OmniVision OV5670 sensörlü 5 MP kamera var. Çift SIM desteği ve metalik tasarım kullanıcıları şüphesiz memnun edecek. Telefonda MIUI 6 arayüzüyle zenginleştirilmiş Android 5.x Lollipop kurulu olacak.

REKLAMLAR

Sızan bilgiler firma tarafından doğrulanmadığı için nihai ürünün bu teknik özelliklerle sunulup sunulmayacağı net değil. Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...