in

Apple Watch Saat Yüzleri

Apple Watch Saat Yüzleri

Çoğu düşünce odur ki, akıllı saatler önce iyi bir kol saati olmak zorunda. Apple Watch’un zamanı hızlı ve kolay bir şekilde göstermesi gerekiyor. Apple Watch, kolunuzu hareket ettirdiğinizde otomatik  olarak uyanıyor. Apple Watch bu konuda başarılı, küçük hareketleri tespit edebilmede dahi başarılı. Ama bileğinizi kesin bir şekilde hareket ettirmeniz gerekiyor. Saatin ekranına tıklamak da saati uyandırmak için yeterli.

Apple, farklı özelleştirme dereceleriyle beraber 10 akıllı saat yüzü barındırıyor. Geleneksel tarzdan başlayarak analogdan dijitale; Mickey Mouse‘dan animasyonlu güneş fazlarına ya da deniz anası figürleri bulunduran bir portföy mevcut. Yüzü seçtikten sonra complications ayarından, ekranda görünmesini istediğiniz sıcaklık göstergesi, takvim ya da batarya doluluk oranı vb. yardımcı simgeleri ayarlayabilirsiniz. Bunlara tıkladığınızda detaylı uygulaması açılacak. Ayarlarınızı kaydettikten sonra, daha önce kaydedilmiş bir ayarı ya da daha sonra düzenleyeceğiniz ayarları beraber kullanma imkanınız yok.

Apple Watch Saat Yüzleri


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...