Kategoriler
Apps & Oyunlar

Zombies, Run! Uygulaması Free-to-Play Oldu

Eşsiz fitness uygulaması Zombies, Run! 2012 yılında tanıtılmış ve Android’de geliştirici Six to Start tarafından yeniden hizmete sokulmuştu. Temelde zombiden kaçış oyunu olan uygulama eskiden ücretliydi ancak şimdi free-to-play modeline adapte oldu.

Oyunu yakından tanımayanlar için Zombies, Run! merkezinde zombilerin olduğu, sürükleyici ve tüyler ürpetici bir zombi kaçış oyunu. Göreviniz post-apokaliptik bir zamanda hayatta kalabilmek için sürekli koşmak. Tabii kaçış esnasında bazı gerekli nesneleri de toplamak gerekiyor. Harika değil mi?

Zombies Run ile Koşuya Hazır Mısın? | Mobil Uygulama İncele

Season 4 ile birlikte geliştirici bazı önemli özellikler dahil etmiş. Yeni oyuncular aracı ücretsiz indirebiliyor ve her hafta yeni bir misyon kilidi açma yeteneği ile birlikte ilk sezonu oynayabiliyor. Eski oyuncular üçüncü sezon sonuna dek olan tüm görevlere erişebiliyor, bunlara Interval Training ve Race Missions bölümleri de dahil. Eski oyuncular aynı zamanda dördüncü sezondan her hafta yeni bir göreve ücretsiz erişebiliyor. Yeni oyuncular Pro Membership üyelik için aylık 2.99 USD veya yıllık 19.99 USD ödemek durumunda. Eski oyuncular ise yıllık 7.99 USD ödeyerek sahip olabiliyor.

Yeni Android uygulaması görevi özetleyen klipler, koşu günlükleri, daha iyi harici müzik entegrasyonu ve bir sonraki misyonu otomatik oynatma yeteneği gibi özellikler içeriyor. Bu harika fitness uygulamasını Google Play mağazası üzerinden yükleyebilirsiniz.