Kategoriler
Apps & Oyunlar

Maç Skorlarını CanlıSkor Uygulamasıyla Takip Edin!

CanlıSkor, tüm dünyadan maç sonuçlarını takip edebileceğiniz kullanışlı bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin en çok takip edilen sitelerinden canliskor.com‘un geliştirdiği CanlıSkor Mobil uygulaması, iOS ve Android işletim sistemli telefonlarınıza yükleyebileceğiniz interaktif bir maç sonucu takip uygulaması.

CanlıSkor mobil uygulamasının Android versiyonunu FlashScore TR adıyla buradan, iOS versiyonunu buradan indirebilir, bu işletim sistemlerine sahip bir telefonunuz yoksa buradan CanlıSkor mobil sitesine erişebilirsiniz. Bir sonraki uygulama tanıtımına kadar Akıllı Telefon’u takipte kalmayı unutmayın.

CanlıSkor uygulamasından bahsetmek gerekirse; futboldan basketbola, rugbyden tenise tam 28 spor dalından oluşan geniş anlık takip havuzu sayesinde hemen hemen bütün spor dallarındaki maçların sonuçlarını takip edebilirsiniz. Maçların içinde bulunan anlık canlı anlatım ile yaşanan önemli gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Aradığınız maçtaki oyuncu dizilişlerini, maç hakkındaki önemli bilgileri hatta maçtaki seyirci sayısını bile interaktif ekranından takipçilerine yansıtan CanlıSkor, basit arayüzü ve kolay kullanımıyla güzel bir deneyim sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi