in

Android Periscope Yayınlandı!

Birkaç aydır sosyal medyanın en popüler uygulamalarından olan Periscope, sonunda Android platformu için de yayınlandı. Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden mikro blog sitesi Twitter üzerinden canlı yayın yapmaya yarayan Periscope, bir süredir sadece iOS tabanlı cihazlarda hizmet veriyordu. Twitter’ın 100 milyon dolara satın aldığı Periscope, bugün itibariyle Android işletim sistemi kullanan cihazlar için de uyumlu hale geldi.

26 Mayıs 2015 itibariyle kullanıma sunulan Google Play, gün içinde parça parça tüm ülkelerde kullanıma sunulmuş olacak. O yüzden şu an da bazı kullanıcılar Google Play’de uygulamayı göremeyebilir. Android v4.4 KitKat ve üzeri versiyonlarda çalışacak Android Periscope, iOS sürümünden farklı birkaç özelliğe sahip. Periscope üzerinden video izlerken arama vs. sonucu kesilen yayına kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ayrıca kullanıcılar, gelen bildirimleri kontrol edebileceği bir panele sahip olacak.

Android Periscope


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...