Sony Xperia Z3+ Ön Satış Listelerinde

REKLAMLAR

Sony Xperia Z3+ akıllı telefonun resmi duyurusunun yapıldığını gün içerisinde sizlere bildirmiştik. Bilindiği gibi akıllı telefon Japonya'da Xperia Z4 olarak tanıtılan ürün ile aynı. Xperia Z3+ geçen yıl kullanıma sunulan Xperia Z3 modelinin iyileştirilmiş versiyonu olarak nitelendirilebilir.

Sony yeni cihazının Haziran ayı içerisinde bazı bölgelerde satışa sunulacağını açıklamıştı, ürün İngiltere'de ön satış listelerindeki yerini almış vaziyette. SIM kilitsiz akıllı telefonun satış fiyatı 549 Sterlin olarak belirlenmiş. Ön sipariş talebi olan kullanıcılara teslimatın Haziran ayının sonunda ulaşabileceği ifade ediliyor.

REKLAMLAR

Beyaz, siyah ve bakır renk seçenekleriyle gelen akıllı telefon big.LITTLE konfigürasyonunda çalışan sekiz çekirdek işlemcili Qualcomm Snapdragon 810 yongasından güç alıyor. Dört adet Cortex-A57 işlemci çekirdeği 2 GHz, dört adet Cortex-A53 çekirdeği ise 1.5 GHz'e varan saat hızlarına ulaşabiliyor.

REKLAMLAR

Akıllı telefonda 5.2 inç genişlikli 1080p ekran, 3 GB RAM, 32 GB kapasiteli artırılabilir depolama alanı, LED flaşlı 20.7 MP kamera, 5 MP Selfie kamerası ve 2930 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Su ve toza karşı dayanıklı gövdesi sayesinde IP68 sertifikası taşıyan cihaz Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle geliyor.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...