Kategoriler
Haberler

Sony Xperia Z3 Plus Görüntülendi!

Sony, yeni piyasaya süreceği akıllı telefonu olan Xperia Z4’ü tanıtmadan şu anda en güçlü akıllı telefonu olan Z3’ün bir üst versiyonunu yani Z3 Plus’ı pazara sunmaya hazırlanıyor.

Tasarım ve teknik özellik olarak kardeşi Z3 ile benzer özellik gösteren Z3 Plus, 2900 mAh kapasitesindeki bataryadan gücünü alacak ve hızlı şarj özelliği ile yaklaşık 45 dakika gibi çok kısa bir sürede bataryayı %100 dolu hale getirecek. Kardeşi Z3 gibi tamamen su geçirmez olacak ve ayrıca Z3 Plus’ta darbelerden koruyucu bir de özel kaplama yer alacak. Sony akıllı telefonlarının boyutunda ve ekran çözünürlüklerinde cömertliğini her zaman ortaya koyuyor ve Z3 Plus’da 5,2 inç Full HD çözünürlük veren bir ekran kullanıyor ve ekranın altında ise 3 GB RAM ve Snapdragon 810 işlemcisi görev alıyor.

XperiaZ3Plus

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile üretilecek olan Sony Xperia Z3 Plus’ta 20.7 megapiksel çözünürlük sunan bir arka kamera konumlandırılacak ve telefonun su geçirmezlik özelliği ile su altında video çekimleri yapabileceksiniz. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Sony Xperia Z3 Plus bakır, siyah, beyaz ve buz yeşili renk seçenekleri ile satışa sunulacak.