in

Samsung Galaxy A7 Android 5 Lollipop Güncellemesi

Geçtiğimiz ay içerisinde Samsung Galaxy A3 akıllı telefon için Rusya’da Android Lollipop güncellemesi yayınlanmış ve bu güncelleme daha sonra diğer bölgelerde de kullanıma sunulmuştu. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bir bilgiye göre ise İngiltere’de Galaxy A5 ve A7 modellerine Lollipop güncellemesi Haziran ayı içerisinde gelecekti.

Bugün Samsung Galaxy A7 Android 5 Lollipop güncellemesi Rusya’da cihazlara ulaştırıldı. Android 5.0.2 sürümünü içeren güncelleme ile performans ve stabilite artırılıyor, daha iyi pil ömrü sağlanıyor ve yeni TouchWiz UX arayüzünde Google’ın Material Design tasarım anlayışı takip ediliyor.

Galaxy A7’ye sunulan güncelleme OTA ve Kies aracılığıyla yüklenebilmekte. Rusya’da yaşayan kullanıcılara güncelleme bildirimi bugün ulaşmaya başladı, diğer pazarlarda da yakın zamanda gelmesi bekleniyor. Sabırsız kullanıcılar Rusya ROM’unu buradan indirip Odin yazılımı aracılığıyla kurulum gerçekleştirebilir. Ancak bu işlemin garantiyi devre dışı bırakabileceğini belirtelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 4,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...