in

Samsung Galaxy Alpha İçin Lollipop Yayınlandı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un Galaxy Alpha modeli metal kasasıyla farklılık yaratmış ve firmanın şuanki tasarım felsefesine büyük ölçüde yön vermişti. Android 4.4 KitKat sürümüyle piyasaya çıkan cihaza birkaç ay önce Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi verilmeye başlanmıştı. Samsung Türkiye‘nin açıklamasıyla güncellemenin Türkiye’de satılan cihazlara da verilmeye başlandığı duyuruldu.

OTA ve Kies üzerinden verilen güncellemeyle materyal tasarımla buluşan Galaxy Alpha‘nın Lollipop güncellemesi performans artışı, pil optimizasyonu gibi pek çok güncelleme içeriyor. Güncellemeyi telefonunuza kurmak için “Ayarlar > Cihaz hakkında > Yazılım Güncelleme” adımlarını izleyerek cihazınızı Android 5.0.2 Lollipop sürümüne güncelleyebilirsiniz.

Samsung‘un şu sıra önem verdiği güncelleme politikasının ara modellerde de uygulandığını görmek sevindirici. Bakalım Galaxy Alpha kullanıcıları bu güncellemeden memnun kalacak mı?


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...