Samsung Galaxy Alpha İçin Lollipop Yayınlandı!

REKLAMLAR

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un Galaxy Alpha modeli metal kasasıyla farklılık yaratmış ve firmanın şuanki tasarım felsefesine büyük ölçüde yön vermişti. Android 4.4 KitKat sürümüyle piyasaya çıkan cihaza birkaç ay önce Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi verilmeye başlanmıştı. Samsung Türkiye'nin açıklamasıyla güncellemenin Türkiye'de satılan cihazlara da verilmeye başlandığı duyuruldu.

REKLAMLAR

OTA ve Kies üzerinden verilen güncellemeyle materyal tasarımla buluşan Galaxy Alpha'nın Lollipop güncellemesi performans artışı, pil optimizasyonu gibi pek çok güncelleme içeriyor. Güncellemeyi telefonunuza kurmak için "Ayarlar > Cihaz hakkında > Yazılım Güncelleme" adımlarını izleyerek cihazınızı Android 5.0.2 Lollipop sürümüne güncelleyebilirsiniz.

REKLAMLAR

Samsung'un şu sıra önem verdiği güncelleme politikasının ara modellerde de uygulandığını görmek sevindirici. Bakalım Galaxy Alpha kullanıcıları bu güncellemeden memnun kalacak mı?

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...