Kategoriler
Konular

En İyi Sekiz Android Zil Sesi Uygulaması

En İyi 8 Android zil sesi uygulaması ile karşınızdayız. Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda yer alan varsayılan zil sesini beğenmiyor ya da kendi zil sesinizi oluşturmak için uğraşmak istemiyorsanız cihazınıza hayli güzel zil sesleri eklemenize olanak tanıyacak birçok uygulama bulunmakta. Bu uygulamaların birçoğu spesifik temalarda zil sesleri içeriyor olsa da genel seslerin yer aldığı uygulamalar da var. Dosyamızdaki uygulamaların hepsi Google Play’den ücretsiz yüklenebiliyor ve kullanıcı değerlendirmeleri sonucunda en azından 4 yıldız alabilmişler. En İyi 8 Android zil sesi uygulaması şu şekilde:

Best Classical Music Ringtones

Uygulama adından da anlaşılabileceği üzere klasik müzik severlere hitap ediyor. Bu müziklerden hoşlanmayanların dahi sevebileceği çok başarılı zil sesi seçeneklerine ev sahipliği yapıyor. Mozart, Beethoven, Vivaldi, Bach ve diğer birçok sanatçının eserlerine yer verilmekte. Her parça standart zil sesi, mesaj sesi, bildirim sesi ya da alarm olarak kullanılabiliyor.

Chipmunks Ringtones

Eğer Alvin and the Chipmunks gibi yüksek perdeden sesleri ve eğlence modundaki zil seslerini beğeniyorsanız Chipmunks Ringtones uygulamasını deneyebilirsiniz. Tekrar düzenlenmiş sincap sesleri ile popüler şarkı koleksiyonuna erişebileceksiniz.

Cute Ringtones

3 En İyi 8 Android Zil Sesi Uygulaması

Bir bebek gülmesi duymak ister misiniz? Zil sesiniz için bir ayı nasıl olurdu? Belki de sadece sevimli şarkılar ya da romantik bir şeyler denemek isteyeceksiniz. Cute Ringtones uygulaması bunların hepsini ve daha fazlasını içeriyor.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp en iyi etiket uygulamaları

Patriotic Ringtones

4 En İyi 8 Android Zil Sesi Uygulaması

Vatansever Amerika Birleşik Devletleri yurttaşları için geliştirilen bu uygulamada daha çok ABD halkına hitap eden marşlardan oluşan zil sesleri var. Ancak Amazing Grace gibi parçalara da yer verildiğini belirtelim.

Pets Ringtones

5 En İyi 8 Android Zil Sesi Uygulaması

Hayvanseverlerin sosyal ağlarda hayli etkin olduklarını ve birbirleriyle yardımlaştıklarını biliyoruz. Siz de bir hayvanseverseniz ve akıllı telefonunuzda kedi miyavlaması, köpek havlaması ya da bir tavuk senfonisi duymak sizi memnun edecekse bu uygulamayı mutlaka deneyin.

Scary Ringtones

6 En İyi 8 Android Zil Sesi Uygulaması

Uygulamanın adı aslında her şeyi yeterince açıklamakta; eğer zil sesi, mesaj sesi, bildirim sesi ya da alarm sesi olarak korkutucu parçalar kullanmak istiyorsanız aracı Google Play’den akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. 90’dan fazla sayıda zil sesine yer veriliyor.

Super Loud Ringtones

7 En İyi 8 Android Zil Sesi Uygulaması

Zil sesi olarak bir araba sesi ya da hava saldırısı teması kullanmak hoşunuza gidecekse bu uygulama tam size göre. Tabii telefonunuz çalarken çevredekileri rahatsız edebilecek çok sayıda çeşitli zil sesi seçeneği de bulunmakta.

Telephone Ringtones

8 En İyi 8 Android Zil Sesi Uygulaması

Eski telefonların zil seslerini çok mu seviyorsunuz? Telephone Ringtones uygulamasında bu zil seslerinden 40 tanesi yer alıyor. Eski döner telefonlardan 90’lı yıllarda ofislerde kullanılan dijital telefonlara kadar birçok eski cihazın zil sesi hazır. Uygulama tamamen ücretsiz olsa da biraz fazla reklam içerdiğini belirtelim.