in

Akıllı Yüzük Geliyor

Web arama şirketi LYCOS giyilebilir teknolojilerle piyasaya girmeye hazaırlanıyor. LYCOS Band isimli bileklik fitness yardımcısı adımları sayıyor, ayrıca kalp atışını ölçüyor, mesaj gönderebiliyor, uyku düzeni gibi farklı fonksiyonları da barındıran bu akıllı bilekliği özel kılan diğer özelliği ise yanında akıllı yüzük ile glmesi. NFC teknolojisini barındıran bu akıllı yüzük sayesinde web sayfaları ve uygulamaları kolayca ve hızlı bir şekilde yönetebiliyorsunuz, iletişim verileri paylaşılabilir ve mesaj da gönderilebiliyorsunuz. Kısacası bu akıllı yüzük akıllı telefonlar için ‘altın anahtar’ diyebiliriz.

Şarj ve dayanıklılık konusunda da iddaalı bir bileklik. Yaklaşık 2 haftaya kdar şarjı dayanabilen LYCOS Band, IP66 sertifiklı olup suya dayanıklı. Altı farklı renk seçeneği ile geniş renk yelpazasei sunan bileklik ve yüzük, 125 dolardan satılıyor. , fiyatı ise 60 dolar olarak sunulmuş durumda. Türkiye’ye giriş yapacağı bilgisi henüz kesinleşmemiş.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...