Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android ve iOS Uyumlu Hitman: Sniper İncelemesi

Mobil platformların popüler oyunlarından birisi keskin nişancı oyunları. Oyun dünyasının da en popüler oyunlarından birisi de Ajan 47‘nin mücadelesini konu alan Hitman oyunları. Yakın zamanda iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu Hitman: Sniper satışa sunuldu. Square Enix‘i oyuna biçtiği fiyat 4.99 dolar.

Karadağ’da bir villada suikast gerçekleştirmek için gelen emirleri uyguluyorsunuz. Oyunun tadını tabii ki diğer Hitman oyunlarında olduğu gibi yaratıcı suikast yöntemleri bulmak. Sigorta kutusuna ateş ediyoruz, jakuziyi patlatıyoruz vs. Süreyle yarışacağınız parkurlarda en çok sayıda düşmanı öldürmeye çalışıyoruz. 150’ye yakın görev var. Oldukça büyük bir rakam. Her görev için hedefler belirleniyor ve bunlara ulaşmaya çalışıyoruz. Hedeften kasıt, çok sayıda adam öldürmek.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi
hitman: sniper

Şimdi biraz oyunun sorunlarına gelelim. Oyunda büyük oranda mekan değişimi yapamıyoruz. 150’ye yakın görev hep aynı yerde geçiyor ve aynı kişilerle geçiyoruz. Değişen tek şey öldürmeye çalıştığımız hedefler ve öldürme teknikleri.  Oyun ilerledikçe para kazanıyor ve kilidi açılan ekipmanları satın alıyorsunuz. Ücretli bir oyun olmasına rağmen oyun içerisinde birçok ücretli öge bulunuyor.

hitman: sniper

Oyunun kontrolleri çok kolay. Hedefinize tıklayarak atış yapıyorsunuz. Şarjör otomatik değişiyor. Oyunu kısaca değerlendirmek gerekirse;

Artılar: Basit mekanikler, kolay ve akıcı oynanış, iyi grafik ve sesler.

Eksiler: Oyun çok çeşitli değil.