Kategoriler
Haberler

Microsoft Lumia Alanlara 90 USD’lik Oyun Hediye!

Geçtiğimiz yıl Nokia’nın akıllı telefon bölümünü satın alarak Finlandıyalı markayı bu pazardan tamamen silen Microsoft, ekosistemi hızlandırmak için değişik bir kampanya başlattı. 30 Kasım’a kadar sürecek değişim kampanyasında halihazırda bir Nokia Lumia cihazını Microsoft Lumia cihazla değiştirenlere toplam 90 USD değerinde 3 oyun hediye edilecek.

Gameloft ile ortak düzenlenen kampanya 5 Haziran – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Microsoft Lumia sahibi olan tüm eski Nokia Lumia kullanıcıları,19.99 USD’lik Asphalt OverdrivePastry Paradise ve 49,99 USD’lik Rival Knights oyunlarını ücretsiz indirebilecek. Bunun için yapılması gereken tek şey, uygulama marketinden Switch Gift App uygulamasını indirmek ve eski cihazın IMEI numarasını ve e-posta adresinizi ilgili bölüme girmek.

Popüler oyunların yer aldığı bu paketin kullanıcılara sunulması güzel bir şey, fakat bu kampanyadan sadece Nokia cihazını bir Microsoft cihazıyla değiştiren kullanıcılara verilmesi doğrusu bize biraz tuhaf geldi.