in

LG G Flex 2 Android 5.1.1 Güncellemesine Kavuştu

Yaz aylarına yaklaştıkça birçok cihazın android güncellemesi aldığını görüyoruz. Google’ın geçtiğimiz ay Nexus 4 ve Nexus 5 için duyurduğu Android 5.1.1 Lolipop güncellemesi, LG tarafından çok hızlı bir şekilde eğimli ekrana sahip LG G Flex 2‘ye de getirildi.

LG, 3 hafta önce Google‘ın Nexus 4 ve Nexus 5’e verdiği bu güncellemeyi G Flex 2’ye getirerek aslında güncelleme hız rekorunun da sahibi oldu. Güncelleme sonrasında özellikle pil ve ısınma konusunda optimizasyonlar olduğu belirtilirken telefonun fabrika ayarlarına döndürülme noktasına ek bir güvenlik getirildiğini de söyleyelim.

Ülkemizde de satılan LG G Flex 2 geçtiğimiz günlerde yurtdışında hatırı sayılır bir indirime gitmişti. Bu indirim rüzgarından her an ülkemiz kullanıcısı da yararlanabilir. Sizde LG G Flex 2 almayı düşünüyorsanız biraz daha bekleyin ve telefonu aldıktan sonra güncel Android 5.1.1 Lollipop‘ın tadını çıkarın.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...