in

Android 5.1.1 Kurulu Galaxy Note 4 Benchmark Testinde

Kaynaklara göre Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini almak üzere. Ürün birkaç ay içinde kullanıma sunulacak olan Galaxy Note 5 akıllı telefona yol açacak. SamMobile sitesine göre Android 5.1.1 Lollipop sürümü test ediliyor.

Samsung odaklı yayın yapan sitede Android 5.1.1 kurulu Galaxy Note 4 akıllı telefonun AnTuTu benchmark ekran görüntüsü paylaşılmış. Cihaz testte 47493 puan elde ediyor. Firmanın Note 4 için 64-bit uyumlu bir yapıyı da test etmekte olduğu söyleniyor. Teknoloji tutkunları şüphesiz bunun basit bir söylentiden daha fazlası olmasını umut ediyor.

Galaxy Note 4 Android 5.1.1

Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlar Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini almış değil. Samsung’un bu iki amiral gemisi akıllı telefonunu güncellemesi sabırsızlıkla bekleniyor. Galaxy Note 4 de muhtemelen birkaç hafta ya da bir ay sonra bu güncellemeyi alabilecek.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...