Kategoriler
Rehberler

Android’de İstenmeyen Aramaları Engellemek

Günümüzde çeşitli alanlarda hizmet veren çok sayıda firma var ve bunlardan hizmet alsak da almasak da telefon çağrıları ile sürekli rahatsız ediliyoruz. Güncel akıllı telefonlarda bunları önlemek mümkün. Android’de İstenmeyen aramaları engellemek için faydalanılabilecek çok sayıda uygulama var. Bunlardan birisi de BlackList adlı beğenimizi kazanan bir araç. Uygulama istenmeyen aramaları ve kısa mesajları kolayca engelleyebiliyor. Dilerseniz şimdi uygulamanın yeteneklerine daha yakından bakalım.

Android'de İstenmeyen Aramaları Engellemek 1

Android’de İstenmeyen Aramaları Engellemek

BlackList uygulaması ile belirlediğiniz numaralardan gelen arama ve mesajları kolayca engelleyebilirsiniz. Dilerseniz rehberinizde yer almayan numaralardan gelen çağrı ve mesajları engellemeniz de mümkün. Bu özellikle birileri tarafından sürekli rahatsız ediliyorsanız işinizi kolaylaştıracak bir seçenek.

İlginizi Çekebilir:  Çevrimdışı olan kayıp AirPods nasıl bulunur?

Arama ve mesaj kayıtları otomatik olarak tutuluyor, adli mercilere herhangi bir şikayette bulunmak isterseniz kullanmayı düşünebilirsiniz. Rehberinizde yer almayan numaralardan gelen arama ve mesajların engellenebilmesi şüphesiz önemli. Mesajların içeriğine erişebilen uygulama belirli bir kelime ya da kelime grubunu içeren mesajları da kolayca engelleyebilmekte.

Android'de İstenmeyen Aramaları Engellemek 2

Android 2.3 ve daha güncel işletim sistemi sürümlerine sahip akıllı telefonlarla uyumlu olan BlackList uygulamasını buradan yükleyebilirsiniz.