Kategoriler
Haberler

Moto X 2015’in Bulanık Bir Görüntüsü Sızdırıldı!

2014 yılında Lenovo’nun satın almasıyla büyük bir yenilik ve değişim geçiren Motorola, Nexus ve Moto adı verdiği akıllı telefon serileriyle Amerika’da tekrar yüksek satış rakamlarına ulaştı. Markanın amiral gemisi modeli olarak gösterilen Moto X’in üçüncü nesil modelinin bulanık ve tam net olmayan bir görüntüsü sızdırıldı.

Sızdırılan resimde Moto X yan profilden ve arka kısmından görünüyor. Cihazın ön kısmında pek fazla değişiklik olmazken çift hoparlörlü radikal tasarım muhafaza edilmiş. Bu noktada Moto X’teki yeniliğin arka kısmında olduğunu söylemek gerekiyor. Çift LED flaş ve kameranın göze çarptığı orta kısımdaki ızgarayı Motorola logosu tamamlıyor. Bu sayede Moto X’in bütünleşik bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey

Moto X’in iddia edilen özellikleri arasında 5.2″ Quad HD IPS ekran, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, 4 GB RAM, 5 megapiksel ön ve çift LED flaşlı 16 megapiksel arka kamera yer alıyor. Bu özelliklere bakılırsa oldukça yüksek bir performansa sahip olması beklenen Moto X, bu yaz tanıtılacak.

gsmarena_001