Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy Alpha Android 5.1.1 Güncellemesi Yolda

Samsung Fransa ekibi tarafından gönderilen bir tweet’e bakılırsa Samsung Galaxy Alpha Android 5.1.1 güncellemesi yakın zaman içerisinde cihazlara sunulabilir. Kore merkezli firmanın Fransa koluna göre OTA güncellemesi yolda, yine de bazı bölgelerde operatör testleri nedeniyle güncellemenin gelmesinin biraz zaman alabileceği belirtiliyor.

Samsung Galaxy S5’in hayal kırıklığı yaratan gövde yapısının ardından kullanıcılarla buluşturulan Galaxy Alpha modeli yeni Premium tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ürün metal çerçevesinin yanı sıra yalnızca 6.7 mm’lik incelik değeriyle de adından söz ettirmişti.

Samsung Galaxy Alpha Android 5.1.1 Güncellemesi Yolda

Samsung Galaxy Alpha Android 5.1.1 güncellemesi kısa süre içerisinde sunulacak dedik ama güncellemelerin farklı bölgelere geç ulaşma ihtimali olduğu unutulmamalı. Yine de gelebilecek bir güncelleme bildirimine karşı hazırlıklı olun. Güncelleme Galaxy Alpha için kullanılabilir olduğunda cihazınızı mümkünse bir Wi-Fi ağına bağlayın ve pil seviyesinin % 50 üzerinde olmasına özen gösterin.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek