Kategoriler
Konular

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları

En iyi Android kilit ekranı uygulamaları ile yine sizlerle birlikteyiz. Kilit ekranı günümüzde akıllı telefonlarımızda güvenlik önlemi olarak en basit aşamayı oluşturuyor. Fakat Android işletim sisteminin varsayılan kilit ekranı sıkıcı ve yeterince özellik sunmuyor. Neyse ki Android kilit ekranını özelleştirmek için kullanılabilecek çeşitli üçüncü parti uygulamalar var. Android kilit ekranını özelleştirmek ve daha güzel görünümlü bir hale dönüştürmek istiyorsanız sizler için derlediğimiz en iyi Android kilit ekranı uygulamaları ilginizi çekecektir. Dilerseniz araçları daha yakından tanıyalım.

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları

Go Locker

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları 1

Go Locker Android işletim sistemli akıllı telefonlarda sıkça kullanılan bir araç. En önemli özelliği kilit ekranını ileri derecede özelleştirebilmesi. Kilit ekranı açma, iPhone, Android ve hayal dahi edemeyeceğiniz çeşitli stillerde temalar karşımıza çıkıyor. Farklı temaları tercih etmek, indirmek ve yenilerini satın almak mümkün. Kilit ekranı temalarında yerleşimi de değiştirebiliyorsunuz. Go Locker’ın Google Play uygulama mağazasında en çok beğenilen kilit ekranı uygulaması olduğunu belirtelim.

Echo Notification Lock screen

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları 2

Echo uygulamasıyla bildirimlerin kilit ekranında görünmesini sağlayabilirsiniz. Bildirimlerin ekranda ne şekilde görüneceği konusunda gelişmiş kontrol olanağı da var. Go Launcher, Yahoo Aviate Launcher ve diğer arayüz uygulamaları ile sorunsuzca çalışabiliyor. Echo için özel bir ayar yapmanıza gerek yok, yalnızca mevcut kilit ekranınızın yerini alıyor.

Dodol Locker

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları 3

Dodol locker Android için geliştirilen bir diğer kilit ekranı uygulaması. Bünyesinde doğal, güzel, sade, zarif, sevimli ve göz kamaştırıcı tema seçeneklerine yer veriyor. Temalar akıllı telefonunuzu dekore etmek için kullanılabiliyor, mağazadan ücretli temaları da satın alabiliyorsunuz. Android 2.3 ve daha güncel Android işletim sistemli akıllı telefonlar desteklenmekte.

Cover Lock Screen

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları 4

Cover uygulamalardan gelen bildirimleri öğreniyor ve onları farklı içeriklere göre kilit ekranında olması gerektiği gibi konumlandırıyor. Evde, arabada, işte veya dışarıdayken farklı uygulamaları görebiliyorsunuz. Cover uygulama kullanımınızı analiz ederek çalışma modunu ayarlıyor. Uygulamanın güvenlik konusunda eksikleri olduğunu gördük.

Next Lock Screen

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları 5

Bir Microsoft Garage projesi olarak ortaya çıkan Next Lock Screen ihtiyaç duyduğunuz verilere Android kilit ekranından hızlı şekilde ulaşabilmenize olanak tanıyor. Yoğun iş trafiğinde başını kaşıyacak vakti olmayanlar için ideal bir çözüm niteliğinde. Kilit ekranından takvim içeriği, yanıtlanamayan aramalar, okunmayan mesajlar ve diğer önemli bildirimler görülebiliyor.

Slide Lock screen

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları 6

Slide Lock screen ile kilit ekranına hava durumu temasını kazandırabiliyorsunuz. Uygulama aynı zamanda kilit ekranından tüm bildirimleri okuyabilmenize olanak tanıyor. Ücretsiz olması sevindirici.

Locker Master

En İyi Android Kilit Ekranı Uygulamaları 7

Locker Master yaratıcı kilit açma metotları, canlı ve stil sahibi temalarla gelen başarılı bir uygulama. Sık kullanılan uygulamalara hızlı erişilebilmesine olanak tanıyan bir kenar çubuğuna ev sahipliği yapıyor. Kullanımı ücretsiz. Genel ayarlar ve kenar çubuğuna dahil edilecek uygulama kısayolları özelleştirilebiliyor. Aynı zamanda Google+, Facebook, Twitter, WeChat gibi üçüncü parti uygulamaların bildirimlerini kilit ekranında gösterebiliyor.