Kategoriler
Konular

En Yeni iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En yeni iPhone fotoğraf düzenleme uygulamaları dosya konumuzla sizlerleyiz. Apple’ın iOS işletim sistemli cihazlarıyla uyumlu uygulamaların yer aldığı App Store uygulama mağazasında çeşitli kategoriler altında binlerce uygulama mevcut. Mağazada uygulama kalitesi genel olarak tatmin edici ama bazen ana akım uygulamaların dışında, iyi bir şeyler bulmak zor olabiliyor. Biz de mağazaya görece yeni adım atmış başarılı iPhone fotoğraf düzenleme uygulamaları için küçük bir tanıtım yazısı hazırlamak istedik. Dilerseniz iPhone ile uyumlu ve çoğunlukla ücretli seçeneklerden oluşan en yeni 5 fotoğraf düzenleme uygulamasına daha yakından bakalım.

En Yeni iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Glitché

En Yeni iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 1

0.99 USD karşılığında satın alınabilen Glitche uygulaması fotoğraflarınıza tipik bir hata simülasyonu ekliyor ve fotoğraflar bilgisayar zekasının hatalı ürünü gibi bir moda bürünüyor. Bu efekt modaya uygun ve uygulayabilmek için makul bir ücret talep ediliyor.

Facie

En Yeni iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2

Facie uygulaması adından da anlaşılabileceği üzere selfie tutkunlarının fotoğraflarını filtrelerle geliştirebilmesine olanak tanıyor. Daha iyi bir cilt dokusu, yumuşak cilt etkisi ve çeşitli artılar sunan uygulamanın fiyatı 3.99 USD olarak belirlenmiş.

İlginizi Çekebilir:  iCloud'daki fotoğrafları Google Fotoğraflar'a aktarma

Polamatic by Polaroid

En Yeni iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 3

Polaroid’den daha moda ne olabilir ki? Polamatic uygulaması fotoğraflarınıza 36 otantik çerçeve ile Polaroid fotoğraf nostalji etkisi kazandırmanızı sağlıyor. Çerçeveler bilgisayarda değil yüksek kalitede, yeni, kullanılmış Polaroid fotoğraf çerçeveleri ile oluşturulmuş. Uygulama bünyesinde aynı zamanda fotoğrafları özelleştirme imkanı sunan 20 eşsiz fotoğraf efekti bulunuyor. 0.99 USD fiyatlı bu uygulamanın Android uyumlu versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Enlight

En Yeni iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 4

4.99 USD karşılığında indirilebilen Enlight uygulaması iPhone uyumlu bir fotoğraf editörü. Fotoğraflarda ton, renk, detaylar üzerinde tam ve seçici kontrol imkanı veriyor. Kendi özel ön ayarlarınızı oluşturup kaydedebiliyorsunuz. Bünyesinde yer alan araçların hepsini birden kullanarak eşsiz sonuçlar ortaya koyabilirsiniz.

Photomyne

En Yeni iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 5

Photomyne uygulaması ile basılı fotoğraf arşivinizi hızlı şekilde tarayabilirsiniz. Eğer basılı fotoğraf koleksiyonunuzu daha önce elektronik ortama aktarmayı denediyseniz bu işlemin ne kadar çok zaman aldığını fark etmişsinizdir. Bu araç ile işlemler oldukça hızlanıyor; çoklu fotoğraf tarama işlevi ve kırpma seçeneği önemli bir avantaj. Uygulamanın 4.99 USD karşılığında iPhone’a yüklenebileceğini sözlerimize ekleyelim.