Kategoriler
Apps & Oyunlar

Microsoft’un Yeni E-Posta İstemcisi Send Kullanıma Sunuldu

Microsoft yeni e-posta istemci uygulaması Send’i kullanıma sundu. Şu anda iOS uygulama mağazası App Store’daki yerini alan uygulamanın Android ve Windows Phone platformlarına da gelmesi bekleniyor. Send hayli basit bir uygulama ve temel işlevi e-posta gönderip almak. Görünümü tıpkı sohbet uygulamalarına benziyor ama Outlook e-posta hesaplarıyla çalışıyor ve Outlook rehberine erişebiliyor.

Microsoft'un E-posta Uygulaması 100 Milyondan Fazla iPhone ve ...

Send’den şu an ABD ve Kanada’da yaşayıp Office 365 aboneliği ve okul e-posta hesabına sahip olan kullanıcılar faydalanabiliyor. Önümüzdeki aylarda daha geniş bir kullanıcı kitlesine açılması olası. Uygulama iletişimi Outlook üzerinden gerçekleştiriyor. Ancak standart e-posta gönderimindeki prosedürlerle uğraşmak gerekmiyor. Kullanıcıların birbirlerine hızlı şekilde, kısa iletiler göndermesi hedeflenmiş.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Send ile gelen mesajlar hızlı şekilde yanıtlanabiliyor. Bunlara basit bir kaydırma hareketiyle ulaşılabilmekte. Uygulama kullanım deneyimi açısından popüler anlık mesajlaşma uygulamalarıyla büyük benzerlikler taşıyor.