Kategoriler
Rehberler

iPhone 6 Simgelerini Değiştirmek

Mevcut iPhone, iPad ya da iPod Touch cihazlarındaki simgelerin görünümünden sıkıldınız mı? iPhone 6’nın simgelerini özelleştirmek mi istiyorsunuz? iPhone 6 simgelerini değiştirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama var, üstelik Jailbreak gibi karmaşık işlemlerle uğraşmanız da gerekmiyor. Tabii iOS tabanlı diğer cihazlarınıza da uygulamayı yükleyip kullanabilirsiniz.

iPhone 6 Simgelerini Değiştirmek

iPhone 6 Simgelerini Değiştirmek

Apple’ın App Store uygulama mağazasında iOS işletim sisteminin simgelerini özelleştirmek için kullanılabilecek çok sayıda uygulama var. Bizim favorimiz 1.99 USD karşılığında indirilebilen Iconical. Araç ile simgelerin üzerinde tam söz sahibi olabiliyorsunuz.

Iconical uygulamasının yetenekleri bununla sınırlı değil, ana ekranınıza kullanışlı ve pratik kısayollar ekleyerek sıkça yararlandığınız seçeneklere hızlı şekilde erişebilirsiniz. Telefon uygulamasını açıp, favorilere erişip en sevdiğiniz arkadaşınızı aramak için fazla zahmete katlanmanıza gerek kalmayacak, Iconical ile faydalı bir kısayol oluşturabileceksiniz. Elbette bu kısayol simgesini de özelleştirebiliyorsunuz.

iPhone 6 Simgelerini Değiştirmek 2

17000’i aşkın sayıda uygulama simgesi var ve 250’nin üzerindeki sayıda kısayol eylemi desteklenmekte. iPhone’a farklı bir hava katmak istiyorsanız Iconical uygulamasını kullanmanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?