in

HTC One M9 İnternet ve Bağlantı Özellikleri

HTC One M9’la beraber, HTC telefonların kendi varsayılan Internet tarayıcılarına elveda diyoruz. Çünkü akıllı telefonumuz direk Chrome’la geliyor. Android v5.0 Lollipop sürümü kullandığı için de, ayrılmıl sekmeler tabanlı bir deneyim yaşıyoruz. Yani son uygulamalar ekranını açtığımızda sadece Chrome uygulamasını değil, tarayıcıda açık olan tüm sekmeleri ayrı ayrı görüyoruz.

Telefonun büyük ekranı, Full HD çözünürlüğü ve hızlı gezinebilme yetisiyle internet deneyimi oldukça eğlenceli. Kinetik kaydırma yaparken, yakınlaşırken ve sayfalar yüklenirken cihaz kullanıcıyı hiç bekletmiyor. Bu konuda pek şikayet olacağını sanmıyoruz.

Bağlantı özellikleri bakımından HTC One M9 çok zengin. Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4 & 5 GHz); DLNA, WiFi direct, hotspot, LTE Cat.6, Wi-Fi a/b/g/n/ac, GPS/GLONASS, NFC, IR port, Bluetooth 4.1, FM radio; microUSB 2.0 port, MHL gibi bağlantı imkanlarına sahip One M9. Bir eksiklik göze çarpmıyor. Ayrıca telefonda birçok sensör mevcut. Ortam ışığı ölçer, ivmeölçer, yakınlıkölçer, pusula, jiroskop, manyetik sensör vs. vs. telefon konuda da çok dolu.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...