Kategoriler
Apps & Oyunlar

Gallery Doctor İle Fotoğraf Galerinizi Düzene Sokun

Akıllı telefonunuzu satın aldıktan aylar ve yıllar sonra fotoğraf galerisine göz attığınızda galerinin tam bir karmaşa, kaos içerisinde olduğunu göreceksiniz. Patlamış fotoğraflar, bulanık sahneler ve özen gösterilmeden çekilmiş diğer fotoğraflar akıllı telefonunuzun depolama biriminde hayli alan işgal edebilir. Android ve iOS işletim sistemleri fotoğraf yönetimi için dahili galeri uygulaması içeriyor ancak Gallery Doctor gibi başarılı üçüncü parti uygulamalar da var. Geliştiricisinin verdiği bilgiye göre akıllı telefonlarda ortalama 2 GB boyutunda gereksiz fotoğraf bulunuyor.

Gallery-Doctor

Uygulama ile yüzlerce fotoğraf ön izlemesi arasında dolaşmak yerine kötü fotoğraflar, benzer görünümlü fotoğraflar ve kullanıcının incelemesi gereken fotoğraflar hızlı şekilde ayıklanabiliyor. Galeri sağlık durumu ve cihazda boş kalan depolama alanı arayüzde görüntüleniyor. Karanlık, bulanık ve kötü çıkmış fotoğrafları tespit etmek ve silmek mümkün. Benzer görünümlü fotoğrafları bularak gereksiz olanları kaldırma yoluna gidebilirsiniz. Fotoğrafları incelerken tıpkı Tinder uygulamasındaki gibi sağa ve sola kaydırarak “Like” – “Dislike” yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Gallery Doctor uygulamasının Android versiyonu tamamen ücretsiz ve reklam içermiyor. iOS versiyonu ise 2.99 USD karşılığında satın alınabiliyor. Android sürümünü Play Store’dan, iOS sürümünü ise AppStore’dan indirebilirsiniz.