Kategoriler
Rehberler

Android ve iOS Arasında Fotoğraf Aktarımı

PhotoSync adlı popüler uygulama ile Android ve iOS arasında fotoğraf aktarımı mümkün hale geliyor. Araç aynı zamanda Mac ve Windows PC’lerle de uyumlu. Aktarım Wi-Fi ya da Bluetooth üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Google Play ve App Store uygulama mağazalarından uygulamayı indirdikten sonra Android ile iPhone, iPad ve iPod Touch arasında fotoğraf paylaşımı kolayca gerçekleştirilebiliyor. Android uygulamasının arayüzü stil sahibi. iOS sürümünün de işletim sistemi üzerinde oldukça şık durduğunu söylememiz gerekiyor. Dilerseniz uygulamaya daha yakından bakalım.

Android ve iOS Arasında Fotoğraf Aktarımı

PhotoSync uygulamasının arayüzünde akıllı telefonda bulunan fotoğraf ve videolar ızgara görünümünde listeleniyor. Bir cihaz seçmek için ön izleme simgesine dokunduktan sonra sağ üst bölümde yenileme simgesine benzeyen kırmızı renkli butonu kullanın. Bilgisayar, Android ya da iOS cihaz seçimini yapın. Göndermek istediğiniz fotoğrafları üzerilerine dokunarak seçebilirsiniz.

Android ve iOS Arasında Fotoğraf Aktarımı 1

Android ve iOS cihazlar arasında fotoğraf aktarımı yapabilmek için elbette her iki üründe de uygulamanın kurulu olması şart. Bir fotoğraf ya da video gönderileceğinde PhotoSync mevcut ağdaki cihazlar için tarama yapıyor, ardından aktarım yapmak istediğiniz cihazı seçiyorsunuz. Otomatik olarak tespit edilemeyen cihazlar için IP adresi elle girilebiliyor.

Android ve iOS Arasında Fotoğraf Aktarımı 2

Bilgisayara aktarım için geliştirilen masaüstü uygulamasında sürükle – bırak desteği mevcut. Android uygulamasındaki “Settings” menüsünden çeşitli özelleştirmeler yapılabiliyor. PhotoSync’in masaüstü uygulamaları ücretsiz, Android uygulamasında uygulama için satın alma opsiyonları var ve iOS versiyonu 3 USD karşılığında satın alınabiliyor. Uygulamayı Android’li akıllı telefonunuza bu bağlantı üzerinden yükleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi 7 fotoğraf kolaj uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchbyte.photosync&hl=tr