Kategoriler
Haberler

60 USD’ye 5 inç Ekranlı Landvo XM100

Gün geçtikçe ucuz ve kaliteli akıllı telefonların adını sıkça duyar olduk. Çinli üreticiler neredeyse bedavaya telefon üretecek hale geldiler. Bu haberimizde ise bir başka Landvo adında Çinli firmanın modeli ortaya çıktı. Bulunduğumuz haftalarda yeni modeli Landvo XM100’ü tanıttı.

Ülkemizdeki orta segment fiyat / performans telefonları alt üst edecek bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Sadece donanım ve fiyat değil, ürünün ilgi çekici ve hoş bulduğumuz tasarımını sizde seveceksiniz. Landvo XM100 özellikle tasarımıyla “amiral gemisi” akıllı telefonlardan farksız görünüyor. Ancak bu tasarımını yansıtmayan özelliklerle donatılan modelin satış fiyatı ise sadece 60 dolar. Cihazın teknik özelliklerini sıralayacak olursak; 5 inç 960 x 540 ekran, MediaTek MT6580 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci,5 MP arka kamera, 2 MP ön kamera, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, 2000 mAh çıkarılabilir batarya teknik detaylar arasında.

İlginizi Çekebilir:  iOS 16 desteklemeyen iPhone ve iPad modelleri

Henüz satışı sadece önsiparişe açık olan Landvo XM100, Avrupa ülkelerinde 2-3 hafta içerisinde raflarda yer alacak. Ülkemize geleceği ise belli değil.