Kategoriler
Apps & Oyunlar

WiFi Map: Mekanların Wi-Fi Şifrelerini Nasıl Öğrenirim?

Mekanların WiFİ Şifrelerini Nasıl Öğrenirim?

Artık adım attığınız her yerde onlarca WiFi ağı var. Özellikle tüm işletmelere ait bir kablosuz ağ bağlantısının olduğunu biliyoruz. Tabii bu ağların şifrelerini öğrenmek için o mekana girip bir şeyler yiyip içmeniz gerekiyor. Biz de bu yazımızda ” mekanların WiFi şifrelerini nasıl öğrenirim? ” sorusuna yanıt bulmak istedik. WiFi Map uygulaması WiFi şifrelerini bulma konusunda gerçekten çok başarılı. Bu servis kullanıcıların bilgileriyle gelişiyor. Yani birilerinin oturduğu yerdeki WiFi ağının şifresini öğrenip programa yazması gerek. İnanılmaz bir veritabanının oluştuğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

WiFi Map ile WiFi Şifrelerini Öğrenin

Mekanların WiFİ Şifrelerini Nasıl Öğrenirim?

WiFi Map ücretsiz bir yazılım. Pro versiyonunda daha uzağınızda olan yerlerin şifrelerini de görebiliyorsunuz. Ayrıca yolculuklar için bazı avantajlar sunulmuş. Tabii bunun size lazım olacağını düşünmüyoruz. Ücretsiz versiyonu da her açından harika. Program ilk açıldığında konumunuza erişmek isteyecek ve buna izin vermelisiniz.

wifimapmekanlarinsifrelerinibulma

Gördüğünüz gibi mekanların eskiden yeniye dek kullanılan tüm şifreleri bulunuyor. Bazı yerlerde tabii ki eski şifreler kalabilir ama büyük bir bölümü aynı. Hatta bazı mekanlardaki WiFi şifrelerini siz bile tahmin edebilirsiniz. Genellikle 1234567890 ve işletmenin telefon numarası şeklinde oldukça saçma şifreler var 🙂